Як відкрити весільний салон з нуля в Обухові

Ось бізнес, який окупиться в перші шість місяців!

Новачкам та підприємцям

Щоб там не казали, але розпочати власну справу можна будь-де і будь-коли. Немає поганих чи хороших для цього періодів чи років. Згадайте, перші доларові мільярдери з’явились у світі якраз тоді, коли країни переживали фінансові труднощі.

Звичайно, можна заробити, граючи на курсі долара щодо гривні, тим паче, що у бюджет 2019-го офіційно заклали 30 гривень за $1, а можна піти іншим шляхом — розпочати вигідну справу.

Весілля — це те, що буде завжди. Люди закохуються, одружуються у будь-якому віці, тож весільні послуги будуть затребувані. Тим паче, в Обухові! Все для весілля можна розмістити в одній крамниці!

Навіть, попри те, що у місті є доволі значна кількість весільних салонів, завжди можна знайти свою нішу.

Одного разу, коли Генрі Форда запитали, чи не боявся він розпочинати власну справу у той час, коли на ринку було стільки конкурентів, він відповів: я, на них, не зважав, адже пропонував свій, унікальний продукт. Звісно весільні сукні, не машини, але унікальність можна знайти і тут.

Цікаво, що весільний бізнес підійде як новачкам у цій справі, так і досвідченим підприємцям, які прагнуть розширення.  Все для весілля — ось воно рішення! Відкриваємо власний весільний салон у Обухові. З чого почати?

Успіх та прибуток

Експерти фінансового ринку стверджують, що весільний бізнес буде приносити стабільний дохід, навіть при мінімальному початковому вкладенні.

Історія знає багато прикладів, коли підприємці, які розпочинали справу з ятки, де продавались листівки, запрошення, бокали для шампанського та прикраси для весільного залу, за шість місяців роботи «виростали» до оренди магазину.

Якщо у вас на прикметі є приміщення, яке можна використати під весільний салон чи магазин, вважайте, що ви повернете початкові витрати вже через три місяці!

Звісно, найкраще було б мати приміщеня для цього у центрі Обухова, але місто розвивається, весільний салон можна відкрити і у новому мікрорайоні.

Бізнес-план

Отже, ми прийшли до думки, що бізнес буде саме весільним. Перше, що потрібно прорахувати, це — розміром початкових вкладень.

Секрет!

Зважте, робота весільного салону повинна охоплювати якомога більше сфер. Наприклад прокат та продаж весільного вбрання, великий вибір весільних аксесуарів,послуги фото-та відеозйомки тощо.

Можна пропонувати послуги з оренди або оформлення банкетного залу та інше.

Головне ж, перед тим як розпочати весільний бізнес з нуля — вивчити роботу конкурентів. Ваша ідея та послуги повинні бути унікальними та відрізнятись від тих, які пропонують інші.

Наприклад, можна зробити акцент на чомусь новому, європейській моді, або ж навпаки, акцентувати на унікальності українських весільних традицій.

Порада!

Не пропонуйте ті товари та послуги, які є у всіх конкурентів. Наприклад, якщо усі в Обухові пропонують лімузин для весільного кортежу, ви представте білосніжну карету.

Нові ідеї у весільній сфері, мов магніт притягують нових клієнтів.

Весільне вбрання

Навіть у часи великих фінансових криз, люди таки святкують таку важливу подію у житті, як весілля. І, якщо доводиться економити на чомусь, то на вбранні, як правило не економлять. Тож тут з’являється великий простір для фантазії. Можна пропонувати весільні наряди та аксесуари більшого асортименту.

Секрет!

Зауважте, на весіллі присутні не лише молодий та молода, а й інші родичі. Добре було б запропонувати у своєму салоні одяг для батьків, дружок, дружбів тощо.

Мінусом відкриття весільного бізнесу з нуля, є тільки конкуренція. Аби втриматись на плаву асортимент потрібно весь час оновлювати.

Для цього достатньо стежити за новими, модними тенденціями.

Аби правильно скласти бізнес-план, можна звернутись по допомогу до фахівця, або ж просто скористатись порадами успішних біщнесменів. Такі історії можна легко знайти в інтернеті.

Важливими кроками на шляху до початку діяльності будуть:

 • оформлення документів
 • наявність/пошук приміщення
 • витрати на відповідний ремонт приміщення
 • розробка асортименту товарів і послуг
 • закупівля потрібного обладнання та товарів
 • підбір та навчання персоналу
 • витрати на рекламу

Кожен пункт цього плану потребує ретельного аналізу. Звичайно, під час виконання пунктів можуть з’явитись й інші, непердбачувані витрати. До цього також потрібно бути готовим.

Секрет!

Аби пришвидшити процес повернення вкладених коштів, розмістіть рекламу в інтернеті та відкрийте інтернет-магазин свого реального весільного салону.

Відгуки користувачів мережі допоможуть швидко зрозуміти, у який бік потрібно рухатися. До того ж, так ви ще й зекономите.

Для початку роботи весільного салону достатньо представити 10-15 весільних суконь та іншого вбрання.

Найефективнішою схемою роботи весільного салону буде така: ви купуєте готові сукні, а потім продаєте їх за вищою ціною.

Єдине, що потрібно дуже уважно вивчити запити потенційних клієнтів.

Можна декілька зразків весільного вбрання розмістити у салоні, а решту пропонувати на вибір з каталогу, під замовлення.

Секрет!

У житті людей є багато й інших приводів для святкування. Додайте до весільних пропозицій колекції вечірнього вбрання, й бізнес піде угору.

Збільшити прибутковість бізнесу допоможе оренда весільного вбрання. Запропонуйте цю послугу клієнтам.

Як бачимо, вже на початку розробки стратегічного плану можна чітко простежити весь шлях розвитку та прибутковості весільного бізнесу.

Наша порада

Приміщеня під весільний салон шукайте у місці, де є великий потік людей, навіть, якщо це буде, не центр міста, а його околиці з новобудовами.

Виграшний варіант — відкрити весільний салон у торгівельному комплексі.

Рентабельність бізнесу

Тепер, коли ми розповілі про всі нюанси, саме час згадати про рентабельність. За оцінками експертів, рентабельність весільного салону в Обухові 200-250% від продажу весільних суконь, та 300% від їх оренди. Для аксесуарів цей показник складає 550% рентабельності від початкових вкладень.

Тобто, якщо ви продаватимете весільні товари з мінімальною націнкою, ви все одно виграєте. Місячна виручка одного салону буде в межах 35-50 тисяч гривень, за умови мінімальних вкладень у бізнес.

Тобто, вклавши в Обухові у весільний бізнес 100 000 гривень, повністю ви їх повернете за шість місяців!

 

Поширити новину
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Коментарі

коментарів