Туалетний папір «Обухів» та його підробки

Журналістський експеримент ще раз довів правдивість популярної торгової марки

Туалетний папір, — третя річ, яку народ купує, після запасів солі та сірників. Але, як з’ясувалось, саме туалетний папір б’є усі рекорди в плані підробки. Так, лише декілька тижнів тому у Львові була викрито злочинне угруповання, яке підробляло туалетний папір марки «Обухів» та реалізовувало його через відому у місті мережу супермаркетів.

Тай, читачі нашого сайту, регулярно скаржаться, що навіть у Обухові продають підробку.

«Здавалося, тільки вчора купила рулон туалетного паперу, а за три дні його вже немає, —бідкається пенсіонерка Марія Петрівна. — Те, що у рулоні немає заявлених 65 метрів, видно неозброєним оком. Невже на комбінаті фальшують?».

Заспокоїмо Марію Петрівну, та інших обурених споживачів. Комбінат працює справно та чесно. А, те, що пенсіонерці попалася підробка — факт. Невже так вигідно підробляти туалетний папір? Виявляється так.

Разом з тим, нам самим стало цікаво, а чи правді у рулоні туалетного паперу марки «Обухів» 65 метрів?

Нічого іншого, як узяти до рук вимірювальну стрічку, ми не придумали. Наші журналісти купили декілька рулонів туалетного паперу «Обухів» та інших марок, зокрема «Кохавинка» та «XXL». Неозброєним оком видно, що рулони дуже відрізняються один від одного. Причому різниться туалетний папір і за кольором і за щільністю.

Коли ми уважно вивчили етикетки виробів, то виявили, що метраж паперу вказано лише на пачках туалетного паперу «Обухів». На пачках туалетного паперу «XXL» є велика цифра «100», але без букви «м». Тому, незрозуміло, чи це метраж, чи якась унікальність?

Але, повернімося до нашого експерименту.

Вимірювання рулону туалетного паперу «Обухів» засвідчило, що у середньому тут справді 65 метрів туалетного паперу. У одному рулоні було 68,2 метри туалетного паперу, у іншому 67,5 метрів. Папір у рулонах помірної м’якості.

«Кохавинка» опинилася на другому місці. У середньому тут, у рулонах вийшло по 48,2 та 47,3 метри туалетного паперу.

«ХХL» зайняла третє місце. На етикетці зазначено, що це папір з макулатури. І, це очевидно, правда, по структура паперу така, що на брудно-бежевому кольорі трапляються краплинки чогось, що раніше було якимись паперовими виробами. Не дивлячись на цифру «100» паперу тут виявилось 29,8 та 30,1 метри.

Який туалетний папір купувати? Ми вже зрозуміли, а ви?

 

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів