Авторинок №1 або Що потрібно знати про купівлю автомобіля в інтернеті

Новий тренд б’є рекорди купівлі та продажів!

Задумались про купівлю чи продаж автомобіля? А, чи знаєте, що сьогодні автівки продають та купують виключно в інтернеті! Це швидко, зручно та прибутково. Наприклад, віртуальний майданчик магазину auto.ria допоможе знайти вигідний варіант угоди, а наші поради допоможуть подбати про нюанси.

Так, наприклад, мало хто знає про те, що найкращий період для придбання автомобіля, це — листопад, грудень-січень-лютий. Чому? Бо, саме в цей період знижки на машини доходять до 15-25% від початкової вартості! Зниження цін на автівки у цей період пов’язане з тим, що салони готують місця для нових надходжень, а власники вживаних автомобілів активно позбуваються «залізних коней», бо вже придивились новішу модель.

б/в авто за розумні гроші

Побутує думка, що купівля вживаного автомобіля, це купівля «кота у мішку». Можливо, ще декілька років тому так і було. Але, сьогодні, розвиток сучасних технологій дозволяє оглянути автівку, не встаючи дивана. Крім гарних фото, які продавець автомобіля викладає на сайті в оголошенні, просіть його й про відповідне відео. Найкраще, у режимі онлайн-трансляції. Під час зв’язку, просіть продавця показати салон, зазирніть під капот і т. ін.

Тоді купівля вживаного автомобіля, не буде схожою на лотерею, а ви станете щасливим володарем машини за розумні гроші. Наприклад, на порталі auto.ria можна знайти автівку від $600 (!). Погодьтесь, у деяких випадах, це єдиний шанс купити авто.

Якщо ж підписатись на розсилку новин від інтернет-порталу auto.ria, можна щодня отримувати цікаві пропозиції, допоки не трапиться щось справді вартісне уваги.

Секрет!
Купівля вживаного автомобіля має одну беззаперечну перевагу, а саме, за два-три роки машину можна буде продати інтернеті, за ті самі гроші.

Перший крок: вибір

Отже, з тим що купувати автомобіль вигідно на порталі auto.ria ми вже визначились, тому перший крок, який потрібно зробити, це вибір моделі. Можна скористатись панеллю пошуку на сайті онлайн-магазину, вказавши потрібну модель та ціну, а можна просто приділити увагу пошуку й переглянути усі оголошення про продаж.

Порада!
Після того, як ви визначились із моделлю автівки, обов’язково ознайомтесь із відгуками і про подібну модель і з рейтингом продавця.

Саме відгуки допоможуть прийняти остаточне і правильне рішення, щодо купівлі машини. А, ще, відгуки допоможуть дізнатись дещо про особливості експлуатації обраної моделі. Наприклад, якщо на форумі автомобілістів 100 людей, напишуть, що у обраній вами моделі автівки тече рульова рейка, це означає, що саме ця деталь потребуватиме особливої пильності.

Також інформація, розміщена в інтернеті допоможе краще зорієнтуватись та отримати уявлення про реальну ціну на вживану модель автомобіля. Тобто, ви зрозумієте, чи не завищив продавець ціну і т . ін.

Порада!
Головне, що так ви зрозумієте, чи маєте справу з реальним власником чи з перекупником автівок.

Другий крок: огляд

Коли перший етап пройдений. Настає час домовитись про реальну зустріч для огляду автомобіля.

Порада!
Домовляйтесь із власником про зустріч вранці. Тобто, оглядайте автівку у світлий період доби. Не погоджуйтесь на огляд у гаражі, навіть, якщо вас запевнятимуть, що там хороше освітлення.

Якщо машина для огляду подається брудною, розвертайтеся й йдіть геть. Саме під брудом можуть «ховати» дефекти.

Не соромтесь сфотографувати автомобіль з різних ракурсів та під різними кутами. Сучасні технології цифрової техніки допоможуть «побачити» те, чого не бачить людське око. Саме так можна зауважити, наприклад, різні відтінки фарбування кузова.

Перед тим, як їхати на огляд автомобіля, знайдіть інформацію про те, як повинне виглядати оригінальне маркування, наприклад, скла. Огляньте кріплення бензобаку. Тут не повинно бути слідів демонтажу. Зверніть увагу на те, як запускається двигун. Автівка має завестись одразу, незалежно від того, холодний двигун, чи гарячий.

Порада!
Найкраще їхати на огляд вживаного автомобіля із фахівцем.

Крок третій: тест-драйв

Перевірити ходову частину й одночасно прийняти остаточне рішення щодо купівлі автомобіля допоможе тест-драйв. Спершу, нехай господар автомобіля сяде за кермо. Подивіться на його рухи та поведінку, потім поміняйтесь із ним місцями. До речі, під час поїздки попросіть господаря включити обігрів, світло і т. ін. Якщо власник робить це впевнено, це насправді його автомобіль. Якщо із незначною затримкою — перед вами перекупник. У кінці подорожі попросіть власника заїхати на СТО. Це — ідеальний варіант для купівлі вживаного автомобіля.

Крок четвертий: торг

Коли ви зрозумієте, що вас все влаштовує, не соромтесь поторгуватися. Раптом, вдасться зменшити суму на пару сотень? До речі, якщо машину оглянули на СТО і запропонували ремонт, можете сміливо просити у власника знижку на цю суму.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів