Таценки страждають від води та бездіяльної влади (ФОТО)

Члени садових товариств «Урожай» та «Уют» та жителі села Таценки неодноразово зверталися до Обухівської районної державної адміністрації з заявою про надзвичайну ситуацію, внаслідок якої відбулося затоплення садиб Таценок та на територіях садових товариств. Відповідей на звернення громадян немає вже близько чотирьох років та ніяких дієвих заходів не вживалось.

Жителі зробили експертизу, якою було встановлено, що затоплення відбувається через рибні ставки. Безліч заяв громадян викликані зухвалим вчинком ДП Канівського ПВГА ТОВ «Плесо 2006», котре перекрило земляною дамбою водовідвідний канал, який збудований для підтримання технологічного рівня грунтових вод на території садових товариств.

Орендарі ТОВ «Плесо 2006» та «ТОВ « Спіловер» постійно та безконтрольно скидають воду з риборозвідних ставків у водовідвідний канал. Члени кооперативів розкопали загату, але через два тижні все почалось знову. Такі дії тривають близько чотирьох років, чим наносять збитки природнім ресурсам України, спричиняють постійне підтоплення продуктивних земель та загибель дерев на територіях садових товариств.

Голова кооперативу Линник Василь Гаврилович безліч разів звертався до різних інстанцій, але жодна не вживає заходів, безліч не розглянутих заяв та бездіяльність влади змушує жителів села вжити міри. «Громадяни села хочуть вийти на головну дорогу та перекрити її, скільки ж можна це терпіти, скільки було звернень і все безрезультатно.» – розповідає Василь Линник.

Внаслідок підтоплення грунтовими водами знизу, а дощами зверху, було втрачено понад 80 % садово – городнього урожаю. Підтоплення садиб неминуче, яке в зимовий період приведе до розрушення фундаменту через перемерзання і льодові розриви.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів