БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВАЖЛИВО , А ЧИ РОЗУМІЄ ЦЕ ОБУХІВСЬКА МІСЦЕВА ВЛАДА ?!

«У кого є можливість подивитися «Бард», то, мабуть, бачили інтерв’ю з мером нашого міста Левченком О.М. щодо підготовки до нового навчального року. Проте, про деякі моменти в інтерв’ю мер забув сказати, а тому хочеться дещо доповнити, у зв’язку із чим починаю ряд публікацій про питання, які не вирішуються, які наболіли та про які говорять батьки.
Моя перша та найважливіша для всіх батьків публікація – щодо безпеки дітей в навчальних закладах міста.
Прикро, але безпеку дітей у новому навчальному 2018-2019 році фінансують знову БАТЬКИ. Розпочався сезон батьківських зборів у школах, а з ним і «прохання» оплатити на 2018-2019 навчальний рік благодійні внески та охорону в школах.
Нагадаю, що 08 грудня 2017 року на сайті Єдиної системи місцевих петицій опублікована петиція «Забезпечення належного рівня безпеки дітей в навчальних закладах міста» (нижче прохальна частина тексту петиції). Петиція швидко набрала необхідну кількість голосів. 25 січня 2018 року зазначена петиція винесена на розгляд сесії Обухівської міської ради. Проте, не дочекалися батьки вирішення питання, порушеного в петиції. Результатом розгляду стало рішення міської ради від 25 січня 2018 №699-31-УІІ, витяг із якого нижче.

Петиція: https://www.e-dem.in.ua/obukhiv/Petition/View/35

Зазначений у рішенні міської ради термін сплив вже давно. Які дії зробила влада? Найбільше питань до голови постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян, депутата міської ради — Паєнко Олени Василівни. Чи комісія контролювала вирішення порушеного питання; що зроблено для того, щоб діти були у безпеці у навчальний час?!
Нам, батькам, дуже хочеться почути чесну відповідь, а не всім відому, красиву казку, в тому числі, про відсутність коштів у міському бюджеті.
Більше всього хочеться щоб порушене питання було вирішено, а міська влада показала, що розуміє, що діти – майбутнє нашої країни, нашого міста та зробила все можливе щоб забезпечити їх безпеку в навчальних закладах нашого міста.»

Автор: Наталья Костина

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів