При отриманні $ 30 тисяч хабара викрито посадовця виконкому міста Українки в Київській області, — ГПУ

Про це написав у Фейсбуці прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

Він зазначив: «Військовою прокуратурою повідомлено про підозру начальнику відділу архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету міської ради м. Українка Київської області в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, здійснюється слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області при оперативному супроводі управління захисту економіки в м.Києві Департаменту захисту економіки НП України.

Встановлено, що ця посадова особа в період березня — по травень 2018 вимагала неправомірну вигоду в розмірі 30 000 доларів США. Саме таку суму підозрюваний хотів отримати за вплив на прийняття рішення директором одного з приватних підприємств про укладення з громадянином України договору суборенди земельної ділянки строком на 45 років, яка знаходиться в адміністративних межах міської ради м. Українка, для зведення на ній торгово-розважального комплексу.

Крім того, зазначений чиновник обіцяв надалі впливати на посадових осіб відділу архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Української міської ради з метою непроведення останніми перевірок дотримання норм містобудівного законодавства та забезпечення непритягнення до відповідальності громадянина України в разі виявлення порушень при проведенні останнім підготовчих і будівельних робіт .

Частина неправомірної вигоди в розмірі 300 доларів США чиновник отримав 14.05.2018, що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

27.06.2018 зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України. Вживаються заходи щодо застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення його від займаної посади «.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів