В Дерев’яні згорів склад небезпечних хімікатів (ФОТО)

У двох колишніх свинарниках села Дерев’яна Обухівського району згоріли незаконно розташовані склади небезпечних медичних препаратів, які тривалий час були причиною їдкого запаху для місцевих мешканців.

Декілька років мешканці села відчували якийсь дивний запах. Як виявилося, джерелом цього у були склади небезпечних медичних препаратів.

Повідомляється, що за документами офіційно там була розташована лише лісопилорама (тобто, ніяких складів там і близько не має бути), проте це не завадило орендатору влаштувати незаконне зберігання медикаментів та інших небезпечних для здоров’я людей речовин. Те, що умови зберігання на цих «складах» не відповідали нормативним – навіть не піддається сумніву.

«І все б нічого, але два тижні тому все це «щастя» згоріло. Горіло декілька днів. Були залучені більше 5-ти пожежних автівок. Сморід у селі стояв такий, що люди евакуйовували дітей», — йдеться у повідомленні.

Після пожежі орендатор пообіцяв, що відшкодує нанесені громаді села збитки та вивезе до 18 червня залишки цієї отрути.

Проте орендар обіцяне й не думає виконувати. Окрім того, на відеокамеру зафіксовано величезну кількість залишків медичних препаратів та спробу згорнути цей отруйний непотріб у силосну яму.

«Представника орендатора офіційно було попереджено, що ця ситуація береться на контроль громадськими організаціями ДУБ / Долю України Будуй, «Спілка АТО м.Українка» та Трипільський край. Орендатор повинен виконати обіцяне громаді села – негайно прибрати все за собою та у законний спосіб вивезти й захоронити залишки медичних препаратів», — повідомлено на сторінці.

Активісти закликали правоохоронні та профільні контролюючі органи Обухівщини втрутитися в цю ситуацію та максимально оперативно її вирішити.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів