«Місто професій» відбувся в Обухові (ФОТО)

  Кожен, хто займається улюбленою справою завжди її робить якісно. І як результат – якісний інтелектуальний чи виробничий продукт. А для суспільства – підвищення рівня життя в цілому.

 Існує офіційна статистика, що 52% людей, що закінчили ВНЗ не працюють за фахом. Це витрачений час, що міг би стати, навпаки – інвестицією.

 То, можливо, це і є глобальний виклик для України – забезпечити країну щасливими людьми, що обирають професію, як реалізацію власного потенціалу.

  Вже п’ятий рік саме таку мету ставить перед собою оргкомітет міжнародного проекту «Місто професій», що очолює його ідеолог Тетяна Люлька.

   В суботу, 26 травня 2018 року, міжнародний проект «Місто професій» відбувся в Обухові на площі біля РБК. У заході взяло участь понад 2600 дітей, що мали змогу спробувати себе у понад 30 професіях.

   В 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками —  понад 400 тисяч осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн. дорослих.

Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні!

 В 2017 року проект був реалізован в столиці Республіки Казахстан – Астані, та зібрав рекордну кількість людей – понад 20 тисяч дітей та понад 40 тисяч дорослих.

 Механіка проекту: на вході до паркової зони кожна дитина отримала паспорт та «влаштувалась на роботу». Кожну професію створювали справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, фармацевти, ковалі та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Тетяна Люлька, ідеолог проекту:

«За п’ять років і сам проект, і наша команда змінилися. Та перша думка, з якої лише починалося «Місто Професій», сьогодні має уже інший сенс. Якщо пять років тому ми позиціонували проект як профорієнтаційний, то зараз нашою метою є формування нації свідомого вибору.

      Раніше ми хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Тільки уявіть собі: існує понад 40 тисяч професій, а ми переважно обираємо лише ті сфери діяльності, де працюють наші батьки, друзі або знайомі.  Сьогодні ж проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії. Адже якщо людина підійде свідомо до цього питання, то вона займатиметься лише тією справою, у яку закохана, і отримуватиме від цього задоволення. Такі люди викладаються по максимуму і створюють дійсно якісний продукт. Саме вони роблять нашу економіку кращою і рухають країну вперед.»

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів