Ще непобудовану Велику Кільцеву дорогу вже планують зробити платною

Будівництво Великої кільцевої автодороги навколо столиці України може бути профінансовано за рахунок коштів Держбюджету або міжнародних інвесторів. Також розглядається варіант концесії, а це означає, що за проїзд по автодорозі доведеться платити

Це випливає з інформації за підсумками засідання в Міністерстві інфраструктури, що стосувалося питань активізації будівництва даної дороги.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що на даний момент першочерговими питаннями є фінансування, стадія готовності проекту і ситуація з документацією щодо землевідведення.

«Розглядається три варіанти фінансування будівництва Великої кільцевої дороги навколо Києва: за рахунок Державного бюджету, залучення міжнародних інвесторів або на умовах концесії. Необхідно якнайшвидше вирішити всі проблемні питання і почати будівництво першої черги ВКАД», — зазначив заступник міністра.

За підсумками наради було доручено в двотижневий термін подати в МІУ пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань.

Нагадаємо, згідно з проектною документацією, вартість проекту складе приблизно $ 2 млрд. Правда, раніше і. о. глави «Укравтодору» Славомир Новак називав іншу суму: на його думку, цей масштабний проект обійдеться не менше ніж в 10 млрд євро. Повідомлялося, що «Укравтодор» вже затвердив план Великої кільцевої автодороги навколо Києва.

Дорога пройде через такі населені пункти Київської області:

— Вишгородський район — околиці селищ Новосілки і Старі Петрівці;

— Бородянський район — околиці селищ Озера, Блиставиця, Микуличі, Діброва;

— Макарівський район — околиці селищ Миколаївка, Мар’янівка, Березівка, Новосілки, Ясногородка;

— Києво-Святошинський район — околиці селищ Хмільно, Любимівка, Бузова, Неграші, Княжичі;

— Васильківський район — околиці селищ Бобриця, Іванковичі, Зелений Бор, Рославичі, Гвізд, Мархалівка і селище Глеваха;

— Обухівський район — околиці селищ Безрадичі, Таценки, Плюти, Старі Безрадичі;

— Бориспільський район — околиці міста Бориспіль, селищ Проців, Вороньків, Глибоке, Іваньков, Нестерівка, Велика Олександрівка, Безуглівка, Сеньківка;

— Броварський район — околиці міста Бровари, селищ Княжичі, Требухів, Квітневе, Красилівка, Рожівка, Пухівка, Рожни, Велика Димерка.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів