В Обухові при отриманні хабара затримано слідчого поліції та адвоката

Працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України, головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, прокуратури Київської області затримали при отриманні більше 63 тис. Грн хабара слідчого поліції Обухова та адвоката. Про це повідомляє прес-служба Департаменту внутрішньоггї безпеки Національної поліції України.

Як наголошується, в Службу безпеки України звернувся заявник зі скаргою на те, що від нього вимагає грошові кошти слідчий Обухівського відділу поліції Київської області.

«Винагороду» поліцейський зажадав за закриття кримінального провадження та повернення вилученого під час обшуку майна.

«Заплатити» за позитивне вирішення справи чоловіка підбурював і його державний адвокат — в минулому працівник слідчого підрозділу поліції.

Ця інформація стала відома і оперативникам Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Під час перевірки відомості знайшли своє підтвердження.

За зібраними матеріалами спецслужб прокуратура Київської області почала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Про викриття факту повідомили і керівництво ГУНП Київської області.

Гроші — 63 тис. Грн — житель Обухова повинен був перерахувати на номер банківської карти, який йому повідомив адвокат, за постанову про закриття кримінального провадження.

Вказану суму заявник перевів. Однак зняти кошти і скористатися ними змовники не могли. 28-річний старший лейтенант поліції і 37-річний адвокат були затримані спільними діями співробітників внутрішньої безпеки НПУ, Служби безпеки України та прокуратури, за сприяння керівництва поліції Київської області.

Банківська картка вилучена як речовий доказ у справі. Обидва фігуранти затримані в порядку ст. 208 КПК України. Тепер їм буде оголошено підозру і обрано запобіжний захід. За вчинені дії спільникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на срок від восьми до дванадцяти років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на срок  до трьох років з конфіскацією майна.

Як повідомлялося раніше, в Київській області на хабарі затримано заступника начальника сектора патрульної поліції.

 

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів