Профілактичний рейд Обухівського району

Рятувальники спільно з представниками ЗМІ здійснили профілактичний рейд житловим сектором. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.
З початку року на території Обухівського району виникло вже більше 500 пожеж, близько 40 відсотків з яких припадає на житловий сектор. У більшості випадків причинами таких пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей та газового устаткування.
Реалізовуючи заходи, спрямовані на запобігання загорянням у побуті та мінімізацію їх наслідків, працівники ДСНС постійно проводять різноманітні заходи профілактичного характеру. Останнім часом до їх проведення рятувальники почали активно залучати працівників соціальних служб, міліції, медиків, волонтерів та представників засобів масової інформації.
Досвід свідчить, багато людей на практиці ігнорують правила пожежної безпеки і згадують про них, коли вже нічого не можна виправити. Тому під час чергових подвірних обходів в селах Матяшівка, Григорівка, Красна Слобідка учасники профілактичного рейду особливу увагу приділили навчанням населення правил влаштування та експлуатації пічного опалення, газових й електропобутових приладів. Під час відпрацювання житлового сектору рятувальники та волонтери відвідали більше 50 домоволодінь, з десятками громадян були проведені інструктажі з питань дотримання правил безпеки у побуті та роздані тематичні пам’ятки та листівки.

Проте пожежі взимку це не єдине лихо, яке може статися через нехтування правилами безпеки. Враховуючи наявність вододжерел на території села лід може стати ще одним потенційним небезпечним місцем, саме про це і попередили рятувальники селян, з якими довелося поспілкуватися. Після надання усіх рекомендацій рятувальники вручили брошури з попереджуючим змістом.
– Важливо пам’ятати, що пожежна безпека – це не кінцевий результат, а постійний процес. Профілактично-роз’яснювальна робота систематично проводиться в усіх населених пунктах області. Подібні рейди позитивно впливають на свідомість громадян, привертаючи їх увагу примушують громадян відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань. Людське життя є найбільшою цінністю, тож мінімізувати кількість загорянь у житловому секторі та зробити життя громадян по-справжньому безпечним – одне з головних завдань рятувальників, – зауважив заступник начальника Головного управління Вячеслав Асирбабаян.

 
Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів