Рік собаки-2018: як відзначити свято, щоб задобрити покровительку

Зовсім скоро настане довгоочікуване свято — Новий рік. Святковий настрій збільшується у всіх з кожним днем, також посилюється і підготовка до самого казкового свята року. Покровителькою наступного року стане Жовта Земляна Собака, а це значить, що її потрібно задобрити, щоб вона стала надійним помічником у здійсненні задуманих планів на 2018 рік. Українські Новини зібрали поради, які допоможуть правильно зустріти рік Собаки.

По-перше, рік Собаки варто зустрічати в колі сім’ї і найближчих друзів. Найкраще святкувати цей Новий рік вдома. Якщо ж в приміщенні будинку або квартири недостатньо місця для гостей, можна орендувати затишний невеликий банкетний зал, прикрашений в різні відтінки жовтого кольору.

По-друге, не вітаються гучні гуляння в клубах і танці до упаду. Що стосується алкоголю, краще дотримуватися тверезості і вживати слабоалкогольні напої.

З новорічними стравами в цей Новий рік все дуже просто. На столі має бути якомога більше м’ясних страв, які важливо розмістити в самому центрі столу. Адже м’ясо — улюблена їжа собак. Не обов’язково готувати вишукані страви, заради яких господині будуть стояти біля плити все 31 грудня. Покровительку наступного року задобрять і прості страви, в яких буде багато її улюбленого інгредієнта.

Також варто приділити увагу новорічним прикрасам. Для того, щоб задобрити господиню наступного року, потрібно обов’язково розмістити у вітальній кімнаті хоча б невелику статуетку, фігурку собаки. Дуже хорошим жестом буде виготовити такі фігурки самостійно. Прикрашаючи будинок напередодні новорічних свят, варто пам’ятати про основні кольори наступаючого року, таких як жовтий, помаранчевий, коричневий. Можна купити прикраси на ялинку, або дощик забарвлення, зазначеної вище. Також 31 грудня можна розставити свічки в кімнаті, де зберуться всі гості, розмістити також одну білу, жовту, або золотисту свічку в центрі столу. Запалити свічки слід на початку святкування.

Зустрічати Новий рік потрібно в наряді, який не буде виглядати дуже зухвало і без смаку. Для цього варто визначитися з одним, або двома основними кольорами святкового одягу. Про те, який колір буде найкращим для новорічного образу, годі й говорити зайвий раз, адже очевидно, що це все відтінки жовтого. Також можна вибрати пісочний колір або золотистий. Помилкою в створенні образу може бути величезна кількість аксесуарів, різних доповнень і прикрас. Не потрібно надягати занадто багато біжутерії, краще взагалі відмовитися від неї, а надіти витончені ювелірні вироби, але в помірній кількості.

Поширити новину
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коментарі

коментарів