Українська міська рада з народом? Прокуратура повернула м. Українка незаконно виділені під будівництво землі

Керівник Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави звернувся в господарський суд Київської області із позовом до Української міської ради, ТОВ „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» про визнання незаконним та скасування рішення від 13.11.2014 р. „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ „УІБК „Укржитлоінвест» для будівництва багатофункціонального житлового комплексу в м. Українка по вулиці Соснова та про надання земельної ділянки в оренду» Української міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки від 25.11.2014 р., укладеного між Українською міською радою та ТОВ „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест», і скасування його державної реєстрації.

Рішенням Господарського суду Київської області від 03.11.2017 у справі №911/2656/16  позовні вимоги задоволенні в повному обсязі.

Не погоджуючись з винесеним рішенням суду Товариство з обмеженою відповідальністю „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» звернулось  до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду Київської області від 03.11.2017р. по справі № 911/2656/16 і прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити повністю.

Також, погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Українська міська рада звернулась до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просила скасувати рішення Господарського суду Київської області від 03.11.2017р. по справі № 911/2656/16 і прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.11.2017р. апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» передано на розгляд колегії суддів Київського апеляційного господарського суду у складі головуючого судді Куксова В.В., суддів:       Станіка С.Р., Гончарова С.А.

Відповідно до протоколу передачі апеляційної скарги раніше визначеному складу суду від 30.11.2017р. апеляційну скаргу Української міської ради передано на розгляд колегії суддів Київського апеляційного господарського суду у складі головуючого судді Куксова В.В., суддів:      Станіка С.Р., Гончарова С.А.

Колегія суддів Київського апеляційного господарського суду визнає подані матеріали достатніми для прийняття апеляційних скарг до провадження.

Відповідно до ч. 2 ст. 58 Господарського процесуального кодексу України, суддя має право об’єднати кілька однорідних позовних заяв або справ, у яких беруть участь ті ж самі сторони, в одну справу, про що зазначається в ухвалі про порушення справи або в рішенні.

Тому, колегія суддів апеляційного господарського суду вважає за необхідне об’єднати апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» та Української міської ради в одне провадження, оскільки вони подані на один і той же процесуальний документ в одній і тій же справі.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 588698 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд, —

УХВАЛИВ:

 1. Прийняти апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» та Української міської ради  до розгляду та порушити апеляційне провадження у справі № 911/2656/16.
 2. Апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю „Українська інвестиційна будівельна компанія „Укржитлоінвест» та Української міської ради на рішення Господарського суду Київської області від 03.11.2017р. об’єднати в одне апеляційне провадження у справі № 911/2656/16.  
 3. Розгляд справи призначити на 16.01.2018р. о 11:10 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судових засідань № 10.
 4. Запропонувати учасникам судового процесу до дня слухання справи надати суду письмові відзиви на апеляційну скаргу.
 5. Зобов’язати учасників процесу подати у судове засідання оригінали та належним чином завірені копії довіреностей чи інших документів, які підтверджують повноваження представників в судовому засіданні.

Головуючий суддя                                                            В.В. Куксов

Судді                                                                                   С.Р. Станік

                                                                                             С.А. Гончаров

Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень

Поширити новину
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Коментарі

коментарів